در راستای مأموریت‌های ویژه کلان منطقه ۹ آمایشی صورت گرفت:

تشکیل نخستین انجمن دانش‌آموزی توسعه دانش علوم اعصاب در سطح شهرستان تربت‌حیدریه

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۱:۳۷ | تعداد بازدید: 8
تشکیل نخستین انجمن دانش‌آموزی توسعه دانش علوم اعصاب در سطح شهرستان تربت‌حیدریه

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی پژوهشی دانشگاه، در راستای تحقق طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی و واگذاری مأموریت ویژه توسعه دانش علوم اعصاب از طرف معاونت محترم آموزشی وزارت بهداشت در سال 1394 به کلان منطقه 9 آمایشی، بسته توسعه دانش دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه به سرپرستی دکتر حسن اژدری زرمهری اقدام به تشکیل نخستین انجمن دانش‌آموزی توسعه دانش علوم اعصاب را در سطح شهرستان کرد.

دکتر معصومه غلامی دبیر این بسته نیز با حضور در مدارس استعدادهای درخشان شهرستان بیان کرد: ازآنجایی‌که پژوهش زیربنای توسعه دانایی و اساسی‌ترین شاخص پیشرفت در هر جامعه است و همچنین دغدغه ارتقای فعالیت‌های پژوهشی در تمام ارگان‌های دانشگاه مشهود می‌باشد کارگروه علوم اعصاب در جهت تربیت نیروی محقق درزمینه علوم اعصاب اقدام به راه‌اندازی انجمن دانش‌آموزی علوم اعصاب زیر نظر اساتید دانشگاهی کرده است.

دکتر غلامی افزود: دانش آموزان علاقه‌مند به پژوهش جذب این انجمن شده و با الفبای تحقیق درزمینه علوم اعصاب آشنا می‌شوند و با برخی از این دانش آموزان طرح‌های تحقیقاتی درزمینه علوم اعصاب نوشته خواهد شد. علاوه بر آن هر هفته جلسات ژورنال کلاب با موضوع علوم اعصاب با حمایت انجمن علوم اعصاب در این مدارس برگزار خواهد شد.

سر تیتر خبر
در راستای مأموریت‌های ویژه کلان منطقه ۹ آمایشی صورت گرفت: